چگونه اثر می کند

محصولات مولتی جین در درمان و پیشگیری از مشکلات واژینال به جهت بازسازی و بالانس طبیعی فلور نرمال واژن استفاده می شود. یک عدم تعادل در فلور واژن یکی از شایع ترین عامل مشکلات شامل خارش، ترشحات، خشکی و بوی بد می باشد. بازسازی این بالانس توسط محصولات مولتی جین، نه تنها شما از مشکلات رهایی پیدا می کنید به شما کمک می کند تا از عود و مشکلات آتی نیز ممانعت نماید.

ثرات و اثرات جانبی

محصولات ما اکثراً شامل مواد طبیعی است. یکی از ترکیبات اصلی آن 2QR است . طبیعی و بر اساس مواد اولیه گیاهی است. 2QR باکتری ها و قارچ های مضر (ممانعت از چسبیدن آن ها به بافت) را خنثی می کند. این یک پروسه ترمیم طبیعی را محافظت می کند و فلور وازن را بالانس می سازد. کمپلکس 2QR هیچگونه اثرات جانبی شناخته شده ای ندارد


درمان و پیشگیری

با استفاده از محصولات مولتی جین بر روی ناحیه، اثرات مستقیم بسیار قوی بر ناراحتی هایی مانند خارش و التهاب دارد. اگر شما یک عفونت مانند واژینوزیزباکتریال یا برفک (عفونت واژینال قارچی) دارید، این محصولات توانایی رهایی کامل از این ناراحتی ها را در درمان عفونت دارد.

اگر مطمین نیستید کدام محصول را استفاد کنید، از انتخاب کننده محصولات ما (در وب سایت) برای پیدا کردن پروتکول مناسب برای خودتان استفاده کنید.