چرا مولتی جین

مولتی جین یک رنج کامل از محصولات مؤثر برای محافظت شخصی است. محصولات ما شما را از ناراحتی های شامل بوی بد، خارش، سوزش و ترشحات اضافی مر رهاند و برایتان بهداشت بهینه بسیار خوبی را فراهم می کند.

برند در سال 1996 در میان سایر بیولوژیست های پزشکی و توسط شخصی بنام آنلیز گود بلود آغاز شد. او می خواست به زنان یک راه جایگزین روش استاندارد معالجه ناراحتی های واژینال و اثرات جانبی قوی و مشکلات عفونت های راجعه ای را که داشتند، ارائه دهد.

در برند مولتی جین، ما واقعا متوجه می شویم که نیازهای زنان چیست وقتی با مشکلات نزدیکی همراه می شود و زندگیشان را تحت تأثیر قرار می دهد. بنابراین ما محصولاتی معرفی می کنیم که تاثیر مستقیم در از بین بردن این ناراحتی ها و بدون هیچ گونه عوارض جانبی داشته باشد. محصولات ما بر پایه کمپلکس منحصر به فرد 2QR (to cure تلفظ می شود) می باشد که فلور طبیعی واژن را بر می گرداند و نرمال می کند.

active ingredients

چگونه عمل می کند

محصولات مولتی جین بالانس طبیعی واژن را باز می گرداند و مراقبت می کند. فلور واژن نرمال به طور طبیعی از باکتری ها و قارچ که عامل ناراحتی می شوند جلوگیری می کند. وقتی این بالانس برقرار نیست، ناراحتی هایی مانند خارش، ترشحات، بوی بد و خشکی می تواند وسعت پیدا کند..

محصولات ما کمک به بهینه سازی فلور طبیعی می کند و باعث رشد باکتری های مفید می گردد و این از ناراحتی های عفونت های شما را محافظت می کند.

how it works

محصولات ما

مولتی جین یک رنج کامل محصولات مراقبتی خیلی خوب ارائه می دهد. ما این محصولات را برای درمان و یا جلوگیری از ناراحتی های واژینال مانند خارش، خشکی، ترشحات یا بوی بد همچنین واژینوزیز باکتریال و کاندیدا توجه می کنیم.

اگر مطمین نیستید کدام محصول را استفاد کنید، از انتخاب کننده محصولات ما (در وب سایت) برای پیدا کردن پروتکول مناسب برای خودتان استفاده کنید.