مواد فعال

یکی از مهمترین مواد اصلی، کمپلکس 2QR، یک محصول بیواکتیو با پایه گیاهی و پتنت کمپانی می باشد است. ما معتقدیم بازگردان بالانس طبیعی واژن بسیار بهتر است فقط درمان علائم، شکایات و ناراحتی هاست. این روش در تسکین مستقیم و جلوگیری از ناراحتی ها بخصوص موارد راجعه و عوارض جانبی ناشناخته بسیار مؤثر است.

2QR video

کمپلکس 2QR چیست؟

کمپلکس 2QR توانایی منحصر بفردی در خنثی سازی میکروب های مضر مانند مخمرها و باکتریها دارد. و این می تواند بجای دیگر تجویزهای دارویی استفاده شود.

کمپلکس 2QR مشتق از عصاره برگ آلوئه باربادنسیس می باشد و یک محصول طبیعی است. ما آنرا از منابع مختلف از امریکا و افریقا و جاهای دیگر بدست می آوریم.به طبع منبع، مقدار نورخورشید، بارندگی، زمان و رنگ آن می تواند از شفاف کهربایی کم تا تیره متفاوت باشد. بوی آن نیز بر حسب رایحه و درو می تواند متغیر باشد.

مطمئن بودن و مؤثر بودن محصولات مولتی جین بدون در نظر گرفتن رنگ ژل گارانتی شده است. لطفاً جهت بگیرینتماس us if برطرف نمودن هرگونه سوال درباره رنگ با ما.

آنتی بیوتیک- ضدقارچ

ضدباکتریها و ضد قارچ ها معمولاً برای درمان ناراحتی و عفونت های واژینال تجویز می شوند. درحالیکه آن ها می توانند در خلاص از عفونت ها خیلی مؤثر باشند ولی اثرات بسیار خوبی نیز بر روی سایر نقاط بدن خواهند داشت.

مترونیدازول یک آنتی بیوتیک است، اغلب برای درمان واژینوز باکتریال استفاده می گردد. هنگام استفاده از آن مصرف کننده می تواند از اثرات جانبی ناخوشایندی شامل تغییر ضربان قلب، گرمی یا قرمزی زیر پوست، احساس خارش و تهوع و استفراغ شکایت کند.

محصولات مولتی جین در جهت دوباره بهینه سازی فلور نرمال واژن کار می کنند و روی نقاط دیگر اثر ندارند. اثرات جانبی ندارد. در مورد اثر آن ها و نحوه اثرشان بر روی بدن بیشتر بدانیم

اگر مطمین نیستید کدام محصول را استفاد کنید، از انتخاب کننده محصولات ما (در وب سایت) برای پیدا کردن پروتکول مناسب برای خودتان استفاده کنید.